Kod B-ligaša derbi imenjaka u Osijeku. OsjeÄani su još nadaju trećem mjestu, dok se BelišÄ‡ani bore za opstanak. Fortuna je u sredini tablice i gostuje u Sisku.
Zanimljivi drugoligaški meÄevi igrat će se u BelišÄ‡u. ÄurÄ‘enovac je u prvom dijelu pobjedio Zrinskog doslovce u posljednjem hicu, dok derbi zaÄelja igraju Donji Miholjac i Papuk.
Dan prije u BelišÄ‡u jošjedna zanimljiva utakmica. Vodeće BelišÄ‡e doÄekuje trećeplasiranu Slatinu.
Kod drugoligašica OsjeÄanke su osigurale nastup u doigravanju za popunu 1. HL. O drugom i trećem mjestu odluÄit će ÄakovÄanke i BroÄ‘anke, najvjerojatnije u meÄ‘usobnom meÄu u posljednjem kolu.
U Šibeniku i Delnicama održava se ekipno prvenstvo RH za juniorke i juniore .
I na kraju jedna tužna vijet. U Zagrebu je u 86.-oj godini preminuo Nikola MARINKOVIĆ, dugogodišnji kuglaÄ i istaknuti kuglaÄki djelatnik, nešto mlaÄ‘oj populaciji najpoznatiji kao voditelj 1. HL, od 1992. do 2004. godine.
VIKEND Pampas 1 2
1. HL M 1. HL Ž 1.B HL 2. HL M 2. HL Ž 3. HL OS 3. HL PŽ 4. HL PŽ












