gdje sam: Arhiva vijesti

Jadransko osiguranje
Bit će vruće u studenom
 Konikom-ZapreÅ¡ić
 Subota, 14 sati
Iako se najavljuje zahlađenje u mjesecu studenome, osječkim ligašima bit će izuzetno vruće.
Prvi vikend u mjesecu donosi pravi derbi, Zaprešić po drugi puta dolazi u Osijek, ovaj puta na noge Konikomu. Kandit gostuje u Novskoj. Zatim slijedi gostovanje Konikoma u ÄŒakovcu, prvo kolo Lige prvaka i za kraj, gradski derbi. Kandit je podigao formu i bit će krajnje neizvjesno. U Ligi prvaka protivnik Konikoma je austrijski BSV Voith iz St. Poltena, ekipa koja je eliminirala Zadra iz završnice Weltpokala.
Drugoligaški gradski derbi sa Opeke preselio se u Kašićevu, Zrinski protiv Opeke. Gradski derbi je i u Đakovu. Predigru igraju bivše prvoligašice.
I trećeligaši plijene pažnju, prvoplasirani HT dočekuje drugoplasiranu Lokomotivu.
Tramvaj i Tvin su u prigodi zadržati status vodećih i nepobjedivih, iako ne treba podcijeniti Dilj Obrtnika i Slogu iz Prekopakre.

U ponedjeljak, 9. studenoga, na kuglani "Opeka" sa početkom u 18,30 sati, obavit će se žrijeb 1. i 2. kola Kupa Regije Istok , kao i startnih brojeva Lige mladih. Da podsjetimo, u završnici Kupa sudjeluju 32 ekipe.

M. Liović

 
IZDVOJENE FORICE:




Hostel Centar

SPUK


Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!