gdje sam: POČETNA

Jadransko osiguranje
  prethodno  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  sljedeće

Turniri...
Završetkom ligaških natjecanja počinje dio sezone posvećen međunarodnim nastupima i pripremama za iste, dok će velikoj većini ostati mogućnost sudjelovanja na turnirima i lokalnim natjecanjima.

Osijek 97
Prvakinje 2. HL Ž za sezonu 2018.-2019.
Osječanke za nijansu
Kuglačice Osijeka 97 slavile su u Novoj Gradiški rezutatom 6-2, što im je bilo dovoljno da mirno čekaju završetak utakmice u Slavonskom Brodu, koja je inače završila rezultatom 8-0 za domaće igračice. Tako su Osječanke za osvojenih pola igračkih poena više u odnosu na Brođanke osvojile prvo mjesto i izborile kvalifikacije za popunu 1. HL.

Subota

Kolo derbija
Pretposljednje ligaško kolo donosi nekoliko derbi susreta, što aktualnih, što retro, u svakom slučaju zanimljiva subota je pred nama.

Osijek 97 - 2018-2019
Korak do cilja
Odluka u subotu
Tijekom cijelog prvenstva 2. HL žena mrtvu trku vodile su kuglačice Osijeka 97 i Obrtnika iz Slavonskog Broda. Nakon nekoliko izmjenjivanja na čelu tablice došlo se do neizvjesne završnice, u koju ekipe ulaze bodovno izjednačene, s tim da Osječanke imaju nešto bolju poen razliku.

HEP Plinko
Viceprvaci u narodnom načinu 2018. godine
Osječka gradska liga 2019.
Poslije blagdana Uskrsa, sad već tradicionalno kreće novo izdanje Osječke gradske lige u disciplinama 4x120 hitaca i narodni način. Natjecanje će startati 22. travnja, a finale je predviđeno za 7. lipnja 2019. godine. Rok za prijavu je, nije šala, 1. travnja 2019. godine.

Mario Liović - Dario Radoš
Viceprvaci Hrvatske
Osječanima srebro i bronca
U Zaprešiću i Varaždinu održalo se parovno prvenstvo RH za žene i muškarce. Naslove su osvojili Mlaka (Čavlović-Bosak) i Zaprešić (Bolanča-Manev). Parovi Osijeka osvojili su 2. (Liović-Radoš) i 3. mjesto (Mušanić-Pušić). Najbolji slavonski par kod kuglačica bile su Štefica Pofuk i Andrea Kolak (ŽKK Osijek 97) na 14. mjestu.

Subota

Ligaške završnice, parovi u Zaprešiću i Varaždinu
Tri kola prije kraja poznati su novi (stari) prvaci u 1. HL muškaraca i žena. To su Zaprešić i Mlaka. Neizvjesno je u donjim dijelovima tablica. Kod muškaraca teoretski su ugroženi svi plasirani od 5. mjesta pa na dalje. U najtežoj situaciji je splitski Poštar. Kod žena je u takvoj situaciji Siscia. Među ugroženima su kuglači Kandita i kuglačice Đakova. Oboje imaju još po dvije domaće utakmice i praktički sami odlučuju o svojoj sudbini.

Brođanke u polufinalu kupa
Pobjedom nad Osijekom 97 kuglačice Obrtnika iz Slavonskog Broda izborile su polufinale kupa Regije Istok protiv Obrtnika iz Nove Gradiške. Pobjednik tog susreta biti će domaćin finala, kojeg je već ranije izborila ekipa Pitomače.