gdje sam: POČETNA

Jadransko osiguranje
  prethodno  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  sljedeće

SP 2018. Cluj (ROM) - četvrtak
Danas počinju eliminacijski mečevi u najkvalitetnijoj disciplini. Mjesto među najboljima (32) izborio je kod muškaraca samo Hrvoje Marinović, a kod žena, osim braniteljice naslova Ines Maričić, još su tu Mirna Bosak, Tihana Čavlović, Ana Jambrović i Milana Pavlic.

SP 2018. Cluj (ROM) - srijeda, srebro u mixu, zlato i srebro u ženskom sprintu
Ana Jambrović i Hrvoje Marinović osvojili srebro u mixu. Slijedio je sprint u kojem su Mirna Bosak i Ines Maričić stigle do finala. Nakon 1-1 i SV-a naslov je pripao iskusnijoj Ines. Kod muškaraca pobjednik Vili Zavarko.

SP 2018. Cluj (ROM) - utorak, kraj kvalifikacija i mix tandemi
Danas završavaju kvalifikacijski nastupi, nakon kojih po 32 kuglačica i kuglača nastavlja natjecanje po eliminacijskom sistemu. Nakon kvalifikacija igra se i prvo kolo u konkurenciji mix tandema.

SP 2018. Cluj (ROM) - ponedjeljak, kvalifikacije m-ž
Danas i sutra igraju se kvalifikacije na seniorskom SP-u.

SP otvorenje
Otvorenje seniorskog dijela
U Cluju je održano svečano otvorenje prvenstva seniora.

SP 2018. Cluj (ROM) - nedjelja, posljednji dan juniorskog dijela
Djevojke osvojile komplet medalja. Ana Jambrović zlato u kombinaciji i srebro pojedinačno, Mirna Bosak broncu u kombinaciji.

SP 2018. Cluj (ROM) - subota, zlato i bronca u sprintu
Ostali smo bez medalje u mixu, zlato ide u Srbiju, a srebro u Sloveniju, aki stigle su nove medalje u sprintu. Zlatna Mirne Bosak i brončana Luke Požega.

SP Cluj 2018. - U-23 - zlatna medalja - tandem M 2
SP 2018. Cluj (ROM) - petak, zlato i bronca za Hrvatsku
U natjecanju muških tandema Luka Požega i Matija Tutnjević osvojili su zlatnu medalju. Kod djevojaka broncu su osvojile dvije Ivane, Juričić i Neralić.

Matija Tutnjević
Otvorio sa 620
SP 2018. Cluj (ROM) - juniori 11.-i
Juniori: Matija Tutnjević - 620; Andrija Božičević+Matija Cindrić+Lovro Buzov - 484; Mihael Grivičić - 587; Luka Mijić - 576; Hrvoje Harkanovac - 556; Luka Požega - 636. Dovoljno tek za 11. mjesto.

Hrvatska U-23 Ž - zlatna medalja
SP 2018. Cluj (ROM) - zlato za Hrvatsku
Danas je startalo natjecanja na SP u kategoriji U-23. Juniorke Hrvatske uvjerljivo su osvojile ekipno zlato.