Jadransko osiguranje
  prethodno  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  sljedeće

SP Cluj 2018. - U-23 - zlatna medalja - tandem M 2
SP 2018. Cluj (ROM) - petak, zlato i bronca za Hrvatsku
U natjecanju muških tandema Luka Požega i Matija Tutnjević osvojili su zlatnu medalju. Kod djevojaka broncu su osvojile dvije Ivane, Juričić i Neralić.

Matija Tutnjević
Otvorio sa 620
SP 2018. Cluj (ROM) - juniori 11.-i
Juniori: Matija Tutnjević - 620; Andrija Božičević+Matija Cindrić+Lovro Buzov - 484; Mihael Grivičić - 587; Luka Mijić - 576; Hrvoje Harkanovac - 556; Luka Požega - 636. Dovoljno tek za 11. mjesto.

Hrvatska U-23 Ž - zlatna medalja
SP 2018. Cluj (ROM) - zlato za Hrvatsku
Danas je startalo natjecanja na SP u kategoriji U-23. Juniorke Hrvatske uvjerljivo su osvojile ekipno zlato.

SP Cluj 2018. - prvoplasirani U-18 M
SP 2018. Cluj (ROM) - srebro za Luku
Luka POŽEGA u finalu srušio 613 čunjeva i osvojio srebrnu medalju. U 20 sati je otvorenje SP-a za juniore.

U-18 Mix zlato
SP 2018. Cluj (ROM)
Danas počinju natjecanja u rumunjskom Cluju. Prvi startaju mlađi juniori (U-18) s natjecanjem Svjetskog kupa, završetak je sutra. Slijedećih 5 dana rezervirano je za svjetsko prvenstvo juniora (U-23), a u ponedjeljak, 21. svibnja, s kvalifikacijama kreću seniori na pojedinačnom svjetskom prvenstvu. I prvog dana odmah medalja, i to zlatna. Tamara SINKOVIĆ i Luka POŽEGA najbolji su par.

Medveščak u Vukovaru
Vodovod GV - Medveščak 1958. 1-7
Medveščakovci su bili u Vukovaru, Nikola Dragaš predao pehar pobjednika Europapokala 1991. gradonačelniku Ivanu Penavi, a kuglači pobjedili domaćina 7-1.

Medveščak 1958. u Vukovaru
Sutra u Vukovaru prijateljsku utakmicu igraju domaći Vodovod grada Vukovara i novi (stari) prvoligaš zagrebački Medveščak 1958. Povod odigravanja je ispunjenje obećanja Nikole Dragaša, koje je dao nakon osvajanja Europapokala 1991. u Bratislavi, da će pobjednički pehar pokloniti gradu Vukovaru. I to će učiniti upravo sutra, u uredu Gradonačelnika. Početak utakmice je u 15 sati.

Juniori u Zaprešiću
Slovenija i Hrvatska u Zaprešiću igraju uzvratni susret juniorskih selekcija.

Patrik Kalinović
2. mjesto U-10
Đakovčanke ponovo prvoligašice
Kuglačice Đakova su pobjedom u Sisku osigurale prvo mjesto u doigravanju i plasman u 1. HL žena. U Zaprešiću igraju posljednja šestorica. Na kuglani Grmoščica Patrik Kalinović osvojio srebrnu medalju u kategoriji U-10, a Fran Popović brončanu u kategoriji U-12. U Otočcu su Hrvatska i Slovenija odigrali prijateljski susret u konkurenciji juniorki i juniora.