Jadransko osiguranje
  prethodno  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  sljedeće

Obitelj na kuglani
Prijave još samo danas
Danas ističe rok prijave za turnir "Obitelj na kuglani". Do sada ih je pristiglo ukupno 38.

Čestitka

KK Željezničar Belišće
Pobjeda nad osječkim imenjakom
Belišćanski Željezničar ide dalje
U kup susretu dva imenjaka bolji je bio belišćanski, i na taj način se plasirao u četvrtfinale Kupa Regije Istok. Još uvijek se primaju prijave za turnir Obitelj na kuglani.

Odlazi stara garda
U Splitu je danas sahranjen Marin Lukas (r. 1932.), jedan od posljednjih Mohikanaca iz generacije splitskih kuglačkih "romantičara".

Obitelj na kuglani Plakat
U očekivanju prijava
Obiteljski turnir igra se u petak, 29. prosinca. Prijave se primaju do srijede, 27. prosinca.

Robert Marić i sin Sven
Robert Marić, najbolji pojedinac sinoćnje utakmice u Vukovaru
Slavonac izborio 1. kolo Kupa Regije Istok
Sinoć su u Vukovaru kuglači Slavonca iz Bukovlja pobjedili domaći Vodovod GV i izborili nastup u 1. kolu Kupa Regije Istok, u kojem će biti domaćini B-ligašu Đurđenovcu.

ŠUS Svjetlost u Kragujevcu
Svjetlost prva u Kragujevcu
Slijepi i slabovidni kuglači osječke "Svjetlosti" osvojili su 1. mjesto na 3. međunarodnom turniru za slijepe "Zlatna kugla" Čačak, koje je u subotu održano u Kragujevcu. U konkurenciji sa još 6 ekipa iz Rijeke, Kranja, Sarajeva, Beograda i Čačka Osječani su sa ukupno 1837 čunjeva osvojili 1. mjesto.

Mario Liović prvak RH
Mario zatvorio krug
Mario Liović i Ana Jambrović osvojili su naslove pojedinačnih prvaka Hrvatske.

Finale Bolanča - Liović
Mario Liović je sjajnim nastupom u polufinalu (682) pobjedio Hrvoja Marinovića i izborio nastup u finalu pojedinačnog prvenstva RH. Protivnik mu je Luka Bolanča, koji je za 9 čunjeva nadmašio Branka Bogdanovića. U ženskom finalu igrat će Tihana Čavlović i Ana Jambrović.