gdje sam: Arhiva vijesti

Mato Pandurić
Državni prvak do 70 godina
Prijavilo se 35 veterana i 4 veteranke
Biti će zanimljivo u nedjelju na "Pampasu". Za županijsko natjecanje veterana prijavilo se 35 muškaraca i 4 žene. Među njima su i aktualni državni prvaci (Srećko Vuka, Ivica Begović i Mato Pandurić), pri čemu prva dvojica brane i lanjski županijski primat. Što će prigodu još imati Milenko Nikolić te Marija Prusina kod veteranki.

Matija Tutnjević
Opravdao očekivanja
Celje - drugi dan
Drugog dana hrvatski reprezentativci ostvarili su nešto slabje rezultate.

Hrvatska u Celju
Evo i službeni rezultati prvog dana celjskog dvoboja

Tomić i Marinović
Pobjeda u Celju
Neslužbeno iz Celja: tri pobjede i poraz
Pobjeda U-14, poraz U-18. U-23 djevojke: Slovenija 3353 - Hrvatska 3361; dečki: Slovenija 3462 - Hrvatska 3523

Ivica Begović
Tri veteranska naslova u Osijek
Osječki veterani bili su najuspješniji na državnom prvenstvu, održanom proteklog vikenda u Varaždinu. Kući su se vratili s čak 3 naslova, u kategorijama U-55 (Srećko Vuka), U-65 (Ivica Begović) i U-70 (Mato Pandurić).

Baranja 2012.
Đakovo nastavilo pobjednički niz
Zanimljivo je bilo na drugom izdanju međunarodnog ekipnog turnira za žene "Baranja 2012.". Sztrada 92 iz Pecsa i Đakovo vodile su borbu za 1. mjesto sve do samog kraja. I na kraju se Đakovčanke stigle do trećeg naslova u nizu u posljednjih mjesec dana. U svojim su redovima imale i tri najbolje igračice na turniru. Nakon slabog starta do trećeg mjesta probile su se domaće igračice.

KK Belišće
U finalu kupa Regije Istok
Belišće u finalu kupa
Pobjedom nad Silosom 7-1 kuglači Belišća plasirali su se u finale kupa Regije Istok, gdje ih čeka državni prvak Konikom Osijek. Poraženi Silos će protiv Devetke u borbu za treće mjesto i plasman među 16 u završnici kupa RH. Finale se igra u Belišću, 4. svibnja (petak) 2012. g., sa početkom u 17 sati.

HEP CH3OH
CH3OH jači od Hoso lepeša
Vrijedi zabilježiti odličan nastup Konikoma (Manev 666, Bulka 638, Tomić 600, Radoš 590) protiv HT-a i poraz Pauly balkan hoso lepeša protiv HEP CH3OH u narodnom načinu, gdje je prva 3 seta odlučivao 1 čunj. Naknadno je utvrđeno da Marko Tomić nije licenciran za I. ekipu Konikoma, pa je susret registriran rezultatom 6-0 za HT.

Tutnjević, Radoš i Tomić
U Celje protiv Slovenaca
Produženi vikend u znaku turnira Baranja 2012.
Središnji događaj ovog vikenda sigurno je međunarodni ekipni kuglački turnir za žene "Baranja 2012.", kojeg po drugi puta organizira ŽKK Mladost iz Čeminca, na čelu s uvijek agilnim predsjednikom Zoranom Dobrijevićem Bucom.

Osnovne škole
Prvoplasirane ekipe djevojčica
Retfali najviše trofeja
Prvenstvo osječkih osnovnih škola okupilo je 7 muških i 4 ženske ekipe. Dominirala je Retfala, koju pohađaju gotovo svi najmlađi članovi Konikom Osijeka.

prethodno  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  sljedeće

IZDVOJENE FORICE:

Hostel Centar

SPUK

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!